Disney Plus, Türkiye'nin Yeni Netflix'i Olabilir mi?

Elbeate

Elbeate bir gün...
gemgemgemgemgem
Kullanıcı
Adı
C**
Soyadı
D*******
Doğum yılı
2***
23 Ocak 2022
134
50
350
NETLİYO
Yeni çıkan Atatürk dizisi projesi duyurulduğu andan itibaren milyonlar bu diziyi büyük bir heyecanla beklemeye başladı. Atatürk dizisi ile ilişkin yakın zamanda sıcak gelişmelerin yaşanması ile beraber akıllara Disney Plus, Türkiye'nin yeni Netflix'i olabilir mi? sorusunuda kazıdı. Özellikle Netflix'in son aylarda yapmış olduğu zamlardan kaynaklanan değer kaybetmesi durumu ve ardından Disney Plus'ın Atatürk adında bir dizi yayınlanması, Türkiye'de Disney Plus kullanacak olan kişi sayısını yükseltebilme ihtimalinden dolayı bu soruyu soran kişilerin merakını daha çok arttırdı.

Netflix Değer Kaybediyor!​

Disney Plus üzerinden yayınlanacak olan Atatürk dizisinden dolayı yeni platform için ciddi bütçeler ayıran Disney Plus'ın Türkiye'de hizmet vereceği tarih bile belirginleşirken RTÜK lisansı ve temsilcik benzeri işlemlerde şimdiden hazır edildi. Türkiye'de yaptığı girişimlerin sayısını arttıran dünya markası da geçtiğimiz aylarda oldukça ünlü olan bazı oyuncular ile sözleşme imzalamıştı. Bu oyuncuların içerisinde dizide başrol oyuncuları olarak oynayacak olan Mehmet Günsür, Aras Bulut İynemli ve Harry Potter adlı dizide Hermonie karakteri ile ciddi bir ün kazanan Emma Watson bulunuyor. Netflix'in Türkiye pazarında yapmış olduğu şeyler baz alınıp düşünülürse Disney Plus'ın bu pazarda ki yaptıklarını devam ettirmesi rekabeti arttırıyor.

Yapılan bu girişimlerin ve ortaya çıkan sonuçların ardından haliyle insanlar "Disney Plus, Türkiye'nin yeni Netflix'i olabilir mi?" sorusunu da sormaya başladı.
 

Netliyo

Administrator
gemgemgemgemgem
Yönetici
Adı
H****
Soyadı
A***
Doğum yılı
1***
22 Ocak 2022
115
23
1,500
İstanbul
www.netliyo.com
Disney Plus, çok yakında netflix'i geçer ve türkiyenin yeni yıldızı olur. Netflix fiyat konusunda ve kullanıcısına verdiği değer ile günden güne değer kaybediyor. 1 yıldan daha uzun süredir netflix kullanıyodum, ancak son günlerde yoğunluktan pek girip bakamadığım için üyeliğimi iptal etmişler :) 1 kullanıcı daha kaybetti.
 
Üst