Monster Hunter Rise 8 Milyon Satış Reklamını Aştı

Elbeate

Elbeate bir gün...
gemgemgemgemgem
Kullanıcı
Adı
C**
Soyadı
D*******
Doğum yılı
2***
23 Ocak 2022
134
50
350
NETLİYO

Monster Hunter Rise 8 Milyon Satış Reklamını Aştı​

3116a458a4d683c2ecd1cc19d1a284d7.jpg

Monster Hunter Rise Bilgisayar sektörüne de adını yazınca 10 milyon satış reklamına hızla koşmaya başladı yakın zamanda on milyon satış reklamına ulaşacak gibi görünüyor.
2021 yılında Nintendo Switch için çıkan Monster Hunter Rise Yakın zamanda Bilgisayar platformuna çıktı ve Steam oyun platformunda “En Çok Satan Oyunlar” listesinde yerini aldı ve hızla ün kazanmaya devam etti. Geçtiğimiz haftanın “En İyi Oyunları” listesine baktığımızda oyunun iki farklı sürümünün de ilk 3 içerisinde 2 ve 3. Sıraya yerleştiğini görüyoruz. Firmanın oyun satışlarından da memnun olduğunu görebiliyoruz.

Monster Hunter Rise 10 Milyon Satış Rakamına Doğru Emin Adımlarla…​

Monster Hunter Rise için açıklamada bulunan Capcom Nintendo Switch ve Steam platformuna çıkan Monster Hunter Rise’ın 8 milyon satış rakamına ulaştığından bahsetti. Ancak firmanın hangi platformda kaç adet satış yaptığını açıklamadı.

Firma hakkında açıklamalara devam eden Capcom 2004 yılında çıkan serinin de 78 milyon’u yani Türkiye nüfusuna yakın bir rakamla başarıları arasına yenilerini de eklediğini söyledi. Ayrıca bu başarılarına yenilerini eklemek amacıyla Capcom yaz aylarına yakın bir tarihte Monster Hunter Rise: Sunbreak isimli yeni bir paket çıkarmayı düşündüklerini açıkladı.
 

Ekli dosyalar

  • indir (47).jpg
    indir (47).jpg
    9 KB · Görüntüleme: 28
Üst