Terapi Eğitimleri

bugrahan2344

Üye
gem
Kullanıcı
Adı
Soyadı
Doğum yılı
16 Eyl 2022
1
0
1
33
Turkey
www.psikologmarketi.com
* Site Adı: Psikolog Marketi
* Site Adresi: https://www.psikologmarketi.com
* Açıklama: Terapi eğitimleri ve psikoloji eğitimleri hizmeti
* Açıldığı Tarih: 2019
Terapi eğitimleri alanında 3 yıldan fazla bir süredir hizmet veren Psikolog Marketi, ARES Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde, ekonomik ve geçerli psikoloji eğitimleriyle öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

E-ticaret sitesi formatında olan Psikolog Marketi, 3D Secure ile hızlı ve güvenli bir biçimde terapi eğitimlerini indirmenize olanak sağlar. İstediğiniz insan kaynakları eğitimleri ya da psikoloji eğitimlerini sepetinize ekleyebilir ve güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Satın alım yaptığınızda terapi eğitimi hem hesabınızdan hem de mail yoluyla gelen bağlantıdan indirilebilir formattadır. Uygulayıcı sertifikanız ise en geç 1 iş günü içerisinde adınıza düzenlenerek dijital kaşe ve imzalı olarak tarafınıza mail ile gönderilmektedir.

Psikolog Marketi’nde tüm terapi eğitimleri uzman kadromuz ile hazırlanmış olup, bunun yanında psikolojik test eğitimlerimiz için tüm materyaller ücretsizdir. Terapi eğitimleri için hem binlerce lira dökmezsiniz hem de paranız cebinizde kalır. Bunun yanında ücretsiz sunduğumuz materyallerle ömür boyu eğitimlerinizi kullanabilir, danışanlarınıza uygulayabilirsiniz. Uygulayıcı sertifikanızı ozalitçiden sertifika kağıdına çıktı almanızı öneririz.
Psikoloji eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da satın alım yapmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Şimdiden tüm meslektaşlarımıza iyi çalışmalar dileriz.
 
Üst